۱۰ مهر, ۱۳۹۹

درباره ما

ماهیگیر طلایی در سال ۱۳۹۴ با هم‌‌فکری تعدادی از علاقه‌مندان به ماهیگیری ورزشی، در قالب گروهی در فضای مجازی تلگرام متولد شد. اشتیاق برای آموزش و گسترش اصولی ماهیگیری ورزشی، در کنار نگرانی از وضعیت موجود ذخایر ماهی و محیط زیست کشور باعث شد تا تنی چند از اعضای این گروه تصمیم به راه‌اندازی یک کانال تلگرامی جداگانه بگیرند. خوشبختانه در زمستان سال ۱۳۹۴ این امر محقق شد و به تدریج با اضافه شدن افرادی کوشا و با دانش به تیم مدیریتی این کانال، کیفیت محتوایی مطالب آن بالاتر رفت و مورد استقبال بیشتر کاربران گرفت.

هم اکنون کانال تلگرامی ماهیگیر طلایی با داشتن حدود ۴۰۰۰ کاربر، بنا بر نظر بیشتر ماهیگیران ورزشی کشور، یکی از موفق‌‌‌‌ترین کانال‌‌ های تلگرامی مربوط به دنیای ماهیگیری ورزشی می‌‌باشد. در طول این مدت گروه مدیریتی این کانال بدون هیچ ادعا و چشم داشتی، تمام تلاش خود را برای تولید مطالب آموزنده و محتوای جدید انجام داده است. از مهم‌‌ترین بخش‌‌‌های منحصر به فرد این کانال می‌‌توان به این موارد اشاره کرد: پرسش و پاسخ‌‌های هفتگی، صندلی طلایی، ترجمه مقالات روز دنیای ماهیگیری، برگزاری مسابقات عکس برتر و رهاسازی طلایی، معرفی برندهای مطرح، ماهی‌شناسی و …

 

هم اکنون گروه مدیریتی کانال تلگرامی ماهیگیر طلایی  از این افراد تشکیل شده است:

 

سیروس ناصری
مرتضی رزاقی (کوروش)
مهران اعطایی
جعفر جهانی
پیمان میر
نوید عباسی کهن

دوستان دیگری نیز در این مسیر چندین ساله همراه ما بوده‌‌اند که جا دارد در اینجا از آنها یاد بکنیم: آقایان حامد روشن، جمشید خانی، مهدی احمدی، عابد احسنی و هومن اسدی.

خوشبختانه کاربران گرامی کانال همواره موجب دلگرمی ما بوده‌‌اند و برخی نیز در تولید محتوای مفید کمک‌های ارزشمندی به ما کرده­‌اند.

با توجه به حجم بالای مطالب تولید شده در کانال و مشکلات فنی فضای تلگرام، بر آن شدیم تا سایتی اینترنتی در کنار کانال تلگرامی راه‌اندازی نماییم. بدین ترتیب امکان دسترسی کاربران به همه مطالب کانال و بایگانی آنها بسیار آسان‌‌تر و امنیت مطالب نیز تضمین می‌‌شود.

© 2020 - کلیه حقوق متعلق به ماهیگیر طلایی است. استفاده از مطالب تنها با کسبِ مجوز مکتوب امکان پذیر است.